RatioTec izplatīšana un servisa apkalpošana

Par uzņēmumu RatioTec

RatioTec uzņēmums nāk no Vācijas un atrodas Esene, Rūras centrālajā apgabalā. Uzņēmums ir izveidots 2003. gadā, lai attīstītu un pielāgotu naudas apstrādes risinājums dažāda veida uzņēmumiem.

RatioTec - izstrādātās iekārtas tiek plaši izmantotas mazumtirdzniecības uzņēmumos, kazino, bankās. Plašajā iekārtu klāstā atradīsiet sev noderīgas iekārtas, kuras pasargās Jūs no nepatīkamiem pārdzīvojumiem un zaudējumiem. Iekārtas funkcionālais dizains un tehnoloģija izstrādāta Vacijā, kas garantē augstāko kvalitāti un iekārtas ilgmūžību.

RatioTec Latvijā

Sadarbību ar RatioTec esam uzsākuši 2013. gadā, lai pasargātu Latvijas tirgotājus no viltotas naudas ienākšanas Latvijas naudas apritē kopā ar pāreju uz EUR. Esam saņēmuši tikai pozitīvas atsauksmes RatioTec iekārtām, un piedāvājam arī citus RatioTec naudas apstrādes produktus.

Nodrošinām pilnu RatioTec produktu servisu un apkalpošanu, kā arī konsultācijas iekārtas atjaunošanā uz jaunāku versiju gadījumos, kad apritē tiek izlaistas jaunas EUR banknotes.

Tirgotāju drošībai

Mēs ievērojam stingru konfidencialitātes un klientu datu drošības politiku - Jūsu biznesa idejas tiks realizētas tikai Jums!

Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.