Kases aparāti


Kopš 2016. gada esam sākuši ciešu sadarbību ar NOVITUS kases apāratu un cita nepieciešamā tirdzniecības aprīkojuma izstrādātāju. Esam izstrādājuši kases apāratu Latvijas tirgum, kuram ir veikta atbilstības pārbaude un reģistrācija Valsts Ieņēmumu Dienestā atbilstoši Ministru kabineta Nr.95 un Nr.96
Par Novitus

NOVITUS ir tirdzniecības tehnoloģisko risinājumu līderis Polijas tirgū. NOVITUS zīmols ir sinonīms modernākajām IT un elektronikas tehnoloģijas, ko izmanto fiskālajās iekārtas, automātiskās identifikācijas ierīces un elektroniskajos svaros. NOVITUS piedāvā vienu no visplašākajiem iekārtu klāstiem šajā darbības jomā, un uzņēmuma galvenais princips ir palikt elastīgam un meklēt labākos risinājumus tirgotāju vajadzībām.

Kā pirmo no Novitus produktiem Latvijas tirgum piedavājam modeli "sento"

Tehnoloģija

SENTO E ir moderns kases aparāts, kas izveidots speciali mazām un vidējām preču un pakalpojumu tirdzniecības vietām. Inteliģentā elektroniskā žurnāla funkcionalitāte ar dubultu datu integritātes pārbaudi un dublēšanu, saglabāšanu ārējā datu nesējā (SD karte). Nelielais un ērtais korpuss slēpj progresīvu tehnoloģiju un funkcionalitāti, kura agrāk bija pieejama tikai lielu sistēmisku kases aparātu segmentā. Visa konstrukcija ir balstīta uz pārbaudītām un drošām apakšsistēmām ar visaugstāko kvalitāti. Ierīce ir aprīkota ar šim segmentam īpaši lielu ierakstu datu bāzi. Ar daudzām saziņas saskarnēm, tostarp RS232 un USB porti, Bluethoos. USB porta savienojums SENTO E ir sertificētas Microsoft, kā rezultātā, Windows® sistēma atpazīst kases aparātu bez papildus programmatūras. Kases aparāts var tikt savienotas ar visām nepieciešamajām perifērijas iekārtām: svītrkodu skeneri (arī USB), elektroniskajiem svariem, maksājumu termināliem, pin-pad, modemiem, printeri, uzraudzības sistēmām un naudas atvilktnēm. Programmējami preču aprakstu nosaukumi var būt līdz 40 rakstzīmēm.

Apakšsistēmas

Augstas kvalitātes drukātāj mehānisms no Fujitsu darbojas ātri un kvalitatīvi. Integrētais mehānisms ļauj viegli nomainīt čeku papīra rulli - SENTO E to var izdarīt dažu sekunžu laikā. Papildu ieguvums ir spēja izmantot 60 metru papīra ruļļus, garantējot ilgāku nepārtrauktu ierīces darbību. Tastatūra ir 14 papildu programmējamie funkciju taustiņi, kurus var uzstādīt divos variantos "ātrās pārdošanas" precēm vai biežāk lietotajām funkcijām, kas parasti pieejama kases izvēlnē (piemēram ziņojumi, atskaites, izdrukas - arī izdruku no elektroniskā žurnāla).

Grafiskie displeji

Iekārta ir aprīkota ar diviem LCD displejiem. Ar labi salasāmiem darījuma datiem un operatoru ziņojumiem. Ar diviem standarta darba režīmiem: 4 pozīcijas (augstāka blīvuma, mazāks fonts) vai 2 rindas (lieli burti).

Dizains

SENTO E ierīce ir kompakta, gluda ar modernu izskatu, un ergonomiski izvietotiem taustiņiem un displejiem, kas padara daudzu stundas darbu ar SENTO E vairāk patīkamu un ērtu.

Elektroniskais žurnāls

SENTO E elektroniskā žurnāla tehnoloģija ir ļoti augstu attīstīta un droša. SD karšu lasītājs, kurā reģistrē visas kases izdrukās, ir uzstādīts kases apakšā un ļauj lietotājam piekļūt SD kartei, tās nomaiņai, vai dublēšanai. Personāls var pilnībā vai selektīvi izdrukāt datus no kartes izmantojot kases drukāšanas mehānismu. Datus var arī pārlūkot un analizēt standarta datorā.

Datu drošība ir kritisks jautājums elektronisko žurnālu ierīcēm. SD kartes ar elektronisko žurnālu ir īpaši aizsargātas: SENTO risinājums ļauj ierakstītos datus aizsargāt ar paroli tādejādi dati kļūst neredzami pat uz ārēja datora, kā rezultātā uzglabātie dati kartē tiek aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi.

Ierīces elektroniskais žurnāls tiek rakstīts uz papildus iekšējās USD kartes, kas vienlaikus saglabā visus datus uz ārējās SD kartes, kura pieejama lietotājam. Gadījumā, ja neizdodas vai ja ir bojāti dati uz SD kartes, vai ja karte ir nozaudēta vai iznīcināta, visi saglabātie dati tiks iegūti no iekšējās usd kartes.

Cena: 279.00 EUR ar PVN

24/7 Servisa dienests

Mēs darām visu, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Servisa nodaļa nodrošina nepārtrauktu servisu 7 dienas nedēļā. Atbilstoši klientu vajadzības esam izveidojuši servisa dienestu un autoparku, lai nodrošinātu operatīvu servisu visā Latvijas teritorijā.

Vairāk

Vairāk par Sento

Saņemts atbilstības aptiprinājums par atbilstību MK Nr.95 un Nr.96 noteikumiem.
Reģistrēts Valsts ieņēmumu dienestā atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.96
Laika maiņas instrukcija

Uzticams kases aparāts Jūsu uzņēmumam!


Vairāk par Novitus kases aparātiem, to funkcionalitāti un citiem jautājumiem

Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.