SIA "Universālās Vadības Sistēmas"

SIA "Universālās Vadības Sistēmas"

UVS ir dinamisks uzņēmums, kurš dibināts 2000.gadā un nodarbojas ar kases sistēmu, perifērijas aprīkojuma un specializēta programmnodrošinājuma un maksājumu karšu terminālu piegādi, uzstādīšanu, servisa apkalpošanu un lietotāju apmācību.

Mērķis = drošība + ātrums

Skaidri izveidots pārdošanas process, loģiski sakārtota noliktava, perfekta kontrole pār notiekošo uzņēmumā ir galvenās uzņēmuma pamatvērtības. Vienkāršas atskaites uz e-pastu ļauj neuztraukties, bet attīstīt. Pārbaudīta tehnika sniedz drošību par tās ilgstošu veiktspēju, lai uzņēmējs biežāk varētu justies pārliecināts.

Diebold Nixdorf Premium partneris

Ar ko mēs nodarbojamies

 
 • Iekārtu piegāde +

  Kases sistēmu un to perifērijas iekārtu, ka arī tirdzniecībai specializētā aprīkojuma un izejmateriālu piegādē un uzstādīšana.
 • Realizācija +

  Programmnodrošinājuma adaptācija uzņēmumam nepieciešamajam aprīkojumam un uzņēmuma velmēm. Galaprodukta adaptācija Latvijas un Igaunijas likumdošanai.
 • Serviss un atbalsts +

  Profesionāla kases sistēmu, IT sistēmu un videonovērošanas sistēmu apkalpošana, diagnostika un serviss. Klientu atbalsts 24/7 visā Latvijas teritorijā.
 • Konsultācijas +

  Klientu konsultēšana labākā un kvalitatīvākā aprīkojuma ieviešanai sava uzņēmumā, kā arī jebkuros jautājumos, kas saistīti ar tirdzniecības aprīkojumu.
 • 1

24/7

Sistēmu apkalpošanā

Populāras preces:

Wincor Nixdorf EL 48

Multikodu skeneris EL48 ir piemērots izmantošanai ...

SENTO LAN-E FB 1

Jaunākas paaudzes kases aparāts, ar elektronisko žurnālu un ...

Epson TM-T88V

Piektās paaudzes čeku printeris Epson TM-T88V apvieno ...


Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.