CashBases - Naudas lādes


Par uzņēmumu

2015. gadā apvienojās divi naudas lāžu ražotāji "AGP" un "Cash Bases", lai sniegtu novatoriskus naudas pārvaldības risinājumus.

APG Cash Bases, ir uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, ražo ļoti izturīgs un uzticams naudas lādes. APG Cash Bases ir plaši pazīstami ar savu pozitīvo reputāciju kā kvalitatīvu produktu izstrādātājs un piegādātājs. AGP Cash Bases izvēlas mazumtirdzniecības, pārtikas preču, ēdināšanas uzņēmumi. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem klientu visā pasaulē.

Visas naudas lādes ir pielāgotas EUR valūtai. Ka arī konfigurējamas pēc pasūtītāja vēlmēm.

400 Sērija

Rūpnieciskās kategorijas tērauda lodīšu gultnis nodrošinātu ilgu izturību un naudas lādes operēšanu bez liekas piepūles. Stabils fiksatora mehānisms un lādes aizslēgs sniedz vairākus drošības līmeņus. Konfigurējama naudas uzglabāšanas telpa lādē palielina kases vietas izmantošanas efektivitāti. 400 sērijas naudas lādes ir pieejamas dažādos izmēros, krāsās un pielāgošanas iespējās.


100 Sērija

APG Series 100 ir aprīkots ar tērauda lodīšu gultņu slaidi un izturīgu aizvēršanas mehānismu, rūpnīcas testos tas bez bojājumiem sasniedzis 4 miljonus aizvēršanas-atvēršanas ciklus. Izturīgās konstrukcijas biezais pulverkrāsojuma slānis pasargā naudas lādi no ļaunprātīgiem bojājumiem un ir piemērots visskarbākajos apstākļos. Series 100 ir iespēja mainīt lādes lielumu, krāsu, interfeisu.


E3600 FLIP-TOP Sērija

APG E3600 Flip-Top Naudas lāde ievērojami uzlabo kasieru darba vietas ergonomiku, vairs nav jālokas vai jāstiepjas, lai piekļūtu atvilktnei. Kā vel viens ļoti būtisks pluss šī tipa naudas lādes ievērojami ietaupa kases vietu, samazina darījuma laiku un uzlabo pakalpojumu.


Tirgotāju drošībai

Mēs ievērojam stingru konfidencialitātes un klientu datu drošības politiku - Jūsu biznesa idejas tiks realizētas tikai Jums!

Kvalitatīvas naudas lādes Jūsu uzņēmumam


Par citiem AGP Cash Base naudas lāžu risinājumiem, Jums vēlamajiem izmēriem, konfigurāciju, cenām un citiem jautājumiem - sazinies ar mums.

Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.