Laika maiņas instrukcija

Piedāvājam iegādāties MK noteikumiem atbilstošu kases aparātu.

Kā pirmo no Novitus produktiem Latvijas tirgum piedavājam modeli "sento"

Cena: 295.00 EUR ar PVN 279.00 EUR ar PVN

Pirmā Latvijā sertificētā kases sistēma

Starptautiskā audita un biznesa konsultāciju kompānija KPMG Baltics ir veiksmīgi pabeigusi Latvijā pirmās, jaunajām tehniskajām prasībām atbilstošās kases sistēmas atbilstības pārbaudi. Latvijas uzņēmumiem ir atlikuši nepilni pieci mēneši līdz brīdim, kad jāsāk lietot jaunajām tehniskajām prasībām atbilstošus, sertificētus kases aparātus un sistēmas

Lasīt tālāk ...

Valsts ieņēmumu dienestā reģistrēta pirmā kases sistēma

Vienotajā datubāzē ir reģistrēts pirmais kases sistēmas modelis, kuru atbilstības pārbaudes institūcija ir atzinusi par atbilstošu jaunajām tehniskajām prasībām, kas noteiktas Ministru kabineta noteikumos. Kases sistēmas modelis ir UVS FB.7.0 TPPOS. Tas ir piemērots gan maziem, gan lieliem tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešams sagatavot starprēķinus, ko izsniedz klientiem par sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm pirms darījuma informatīvā nolūkā. Kases sistēmai var pieslēgt līdz 600 kasēm. Tā ir savietojama ar svariem, preču sortiments nav ierobežots, kā arī tā ir izmantojama, ja uzņēmumā ir klientu lojalitātes sistēma.

Lasīt tālāk ...

In Touch Baltics

Šī gada 5. Oktobrī norisinājās ikgadējais tirdzniecības iekārtu ražotāja "Diebold Nixdorf", sadarbības partneru un klientu sanāksme, kuras mērķis bija iepazīstināt klientus ar jaunākajām tehnoloģijām kases sistēmu un citu tirdzniecībai paredzēto iekārtu jomā. Šāda veida pasākums pirmo reizi norisinājās Rīgā un tā rīkošana tika uzticēta mums.

Lasīt tālāk ...

Pamācība kases aparāta laika nomaiņai no/uz vasaras laiku

Kases aparāts ir aizsargāts pret nesankcionētām laika maiņas operācījām, kases aparāts atļaus veikt pārdošanu tikai tad, ja iepriekšējās pārdošanas datums un laiks ir mazāks.

Kases aparātam laiku var nomainīt tikai pēc izdrukātas Z atskaites. Lai veiktu laika maiņu pēc noņemtas Z atskaites:

  • Kases aparātā ievadiet skaitli 41
  • Spiediet atvērsies kases aparāta pulksteņa uzstādījumi →
  • ar pogu un palīdzību uzejiet uz cipara, kuru vēlaties mainīt →
  • Ievadiet ciparu uz kādu jānomaina izvēlētais cipars →
  • apstiprieniet ar
  • Lai atgriestos sākuma ekrānā nospiediet pogu 2 reizes.

Kasiera rokas grāmata ...

Apakškategorijas

Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.