• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kases sistēmas

Mēs piedāvājam tik universālu kases sistēmu izvēli, lai spētu apmierināt jebkura veikala prasības. Iekārtas ir konstruētas un izgatavotas ar mērķi tās izmantot mazumtirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas sektorā. Tās atbilst visām, pat pašām progresīvākajām tehniskajām prasībām, kādas tiek izvirzītas moduļu POS sistēmām.

Perifērijas aprīkojums:

Visi iekārtu modeļi ir atvērtas platformas. Tie ir domāti mūsdienīgiem universāliem POS risinājumiem un ir izstrādāti, ņemot vērā prasības, kādas ir izvirzītas moduļu struktūrām. Ņemot vērā klientu vajadzības, mēs piedāvājam plašu specializētu perifērijas iekārtu klāstu mazumtirdzniecībai: fiskālos printerus, svītrkodu lasītājus, displejus, kastes skaidrai naudai, POS klaviatūras, monitorus ar plakanu ekrānu, u.t.t.. Sortimentā ietilpst gan Wincor Nixdorf produkcija, gan arī citas iekārtas, kuras ir nepieciešamas profesionāliem POS risinājumiem. Mēs esam gatavi sniegt sistēmas integratora pakalpojumus, kurš atbild par produkcijas raksturlielumu analīzi un nodrošina visu klienta izvēlēto komponentu optimālu mijiedarbību.

Komunikācija:

Sistēmas var komunicēties, izmantojot jebkuru standarta tīklu. Lietotājs var izvēlēties LAN vai WAN kabeļu vai bezvadu tīklu, kuri veidoti uz TCP / IP, IPX / SPX vai NetBIOS bāzes.

Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.